szkółka narciarska Livigno, poszukuję

szkółka narciarska Livigno, poszukuję

Wybieram się na narty do Włoch i zastanawiam się gdzie jechać? Macie jakieś propozycje. Może jakaś szkółka narciarska we Włoszech?

Kleooo6

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o szkółki narciarskie dla dzieci we Włoszech to można to sprawdzić tutaj https://www.zgorky.pl. Wszystkie najlepsze szkółki i trasy są opisane, dlatego polecam.

wiesław11

Posty: 14

 
Według mnie niezmiernie szkółka narciarska Madonna w di Campiglio to strzał w dziesiątkę. Jest tam dużo wyciągów i trasy są rzeczywiście niezmiernie dzisiejsze dla mnie to zawsze jest super miejsce.

tigra32

Posty: 9

 
Włosi trasy mają super. Mnie się niesłychanie podoba, dlatego należałoby tam jechać. Dawno już nie byłem, natomiast kiedyś to jak tylko był czas to od razu jechałem. Teraz praca i wiele obowiązków, dlatego mogę, co jedynie przeglądać sobie zdjęcia. Szkoda tego czasu, który minął. Jeżeli tylko będzie okazja to na pewno będę tam jechał

Ron

Posty: 5

 
Korzystałem z oferty polskiej szkółki narciarskie we Włoszech i rzeczywiście jestem zadowolony. Byliśmy w Livigno i niezmiernie miło wspominam ten czas. Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę. Szkoda, iż nie są trochę bliżej, bowiem miałbym o wiele prościej.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Zawsze, kiedy jest czas pakujemy nasz duży samochód i jedziemy do Włoch. Im więcej osób tym taniej nam to wychodzi. Jakoś te polskie trasy nie przypadły mi do gustu. Zdecydowanie bardziej wole jechać dalej, ale mieć i lepszą, jakość usług. Polecam.

Hello98

Posty: 8

 
We Włoszech jest sporo przeróżnych szkółek także bez kłopotów można będzie dobrze się bawić i uczyć jeździć. Dodam, iż mistrzem jazdy to ja jakoś nie jestem.

TomekK

Posty: 5