lampy do growbox, szukam sklepu!

lampy do growbox, szukam sklepu!

Czy w domu można hodować rośliny? Zastanawiam się nad rozsadami, dlatego przeglądałem oferty na growbox, ale nie za bardzo wiem czy warto w to inwestować pieniądze? Korzystaliście już z takich rozwiązań u siebie?

Modniś

Posty: 1

 
Dzisiaj można wszystko sobie zamówić. Nie trzeba nawet daleko szukać. Jeśli ktoś chce zestaw growbox to idzie z tym do producenta. W ten sposób dociera do źródła. Mamy wtedy największy wybór zestawów, ale i mamy bardzo przystępne dla nas ceny.

zbychu6

Posty: 15

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

SZczecinek23

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

Dumer566

Posty: 2

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, że można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, że są trochę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był naprawdę bardzo z tego zadowolony.

Gosienka54

Posty: 14

 
Obecnie można wszystko sobie zamówić. Nie trzeba nawet daleko szukać. Jeżeli ktoś chce zestaw growbox to idzie z tym do producenta. W ten sposób dociera do źródła. Mamy wówczas największy wybór zestawów, natomiast i mamy niezmiernie przystępne dla nas ceny.

TomekK

Posty: 3

 
Trzeba o wszystko pytać, bo nie wszystko, co jest napisane w takiej ofercie jest dla nas zrozumiałe. Lepiej wszystkiego dowiedzieć się u źródła i wybrać najlepszy zestaw. Wydajemy pieniądze i chcemy efektów, dlatego ma to dla nas bardzo duże znaczenie, co kupimy.

Joe

Posty: 3

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest niezwykle ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, zatem dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, które rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

TomekK

Posty: 2

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, ale chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

Motospec

Posty: 10

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

anna_00

Posty: 2