dobry księgowy Gdańsk

dobry księgowy Gdańsk

Niestety muszę w ramach Nowego Ładu rozpocząć optymalizację podatkową, zmieniam w ogóle strukturę biznesu. Przeprowadziłem się do Gdańska, na razie kombinacje z własną działalnością, szukam księgowej. Jak możecie to podzielcie się dobrymi kontaktami.

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Bardzo doświadczona księgowa, w tym specjalistka ds. podatków i kadr, płać, masa kursów porobionych. Sam u niej jestem i nie narzekam. Tyle razy mnie wyprowadziła na prostą, że nie zliczę. Pozdrawiam przy okazji.

lelitos

Posty: 3

 
Pamiętaj, że bezpośrednio to przedsiębiorca odpowiada za wszystkie błędy, więc warto jednak za usługi księgowe nieco więcej zapłacić, żeby się nie narażać. Nie ma sensu ryzykować.

Marioleczka

Posty: 10

 
Potwierdzam, że w tym biurze masz odbiór osobisty dokumentów, jak potrzebujesz. Organizacja rewelacyjna, deklaracje podatkowe na czas, kwestie VAT i zmiany wyjaśnione, mocne dopasowanie do branżowej praktyki u przedsiębiorcy.

Kitas

Posty: 5

 
Przeszedłem z biznesem pod opiekę pani Beaty Lewandowskiej z https://biurorachunkowe.org.pl/ w Gdańsku oczywiście i jestem bardzo zadowolony. Wynegocjowała mi nawet układ z ZUS-em, bo przenosiłem się z zaległościami, dużo skomplikowanych spraw ogólnie. Teraz myślę, żeby od nowego roku rozpocząć przygodę ze spółką i zobaczymy. W tym biurze masz praktycznie wszystkie spotykane specjalizacje, w tym doradztwo podatkowe, moim zdaniem bardzo profesjonalne.

Grabow12

Posty: 3

 
Sama się boję Nowego Ładu, liniowy podatek kiepsko wygląda, trzeba będzie chyba na ogólną skalę podatkową przechodzić. Parodia, że klasa średnia rozpoczyna się od 4000 złotych brutto. Nie wiem, co bym zrobiła bez księgowej. W tych przepisach się połapać teraz nierealne.

micko

Posty: 19

 
Cennik usług księgowych z reguły się uzależnia od skali wystawianych dokumentów księgowych, więc przyda się ocena, ilu klientów będziesz miał na początku. Zrób lekkie rozeznanie.

czubek67

Posty: 2

 
Doradztwo podatkowe połączone z usługami księgowymi i kadrowymi to jedyna droga do sukcesu teraz, bo nigdy nie wiesz, kiedy przekształcisz działalność. Teraz ciężko już cokolwiek optymalizować, może na dywidendę w spółce, ale też szukanie wspólników wymaga czasu, przemyśleń.

Różyczka

Posty: 4