prawnik, gdzie warto ?

prawnik, gdzie warto ?

Interesuje mnie pomoc od prawnika w sprawie wniosku o opiekę nad dzieckiem. Polecacie mi kogoś fachowego?

de99ial

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to u radcy prawnego można dzisiaj uzyskać pomoc przy rozwodzie. Dawniej była to osoba, która zajmowała się tylko sprawami związanymi z firmami, ale od kilku lat ma również usługi dla klientów prywatnych. Znajoma z takich usług jakiś czas temu korzystała.

Klinik56

Posty: 20

 
Lepiej byłoby się nie kontaktować z prawnikami, natomiast jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba stawiać na kogoś, kto jest w stanie nam pomóc. To powinien być ktoś go zajmuje się właśnie takimi sprawami, które są nam potrzebne. Tylko wtedy możemy się spodziewać, że taki prawnik wykona własne obowiązek najlepiej jak to tylko możliwe.

alilcjaa

Posty: 4

 
Wybór kancelarii adwokackiej jest kluczowy. Niby wszyscy się na prawie znają się fachowców nadal niezwykle brakuje, dlatego trzeba stawiać na tych, co są najlepsi.

xacti

Posty: 14

 
Mogę polecić radcę prawnego https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html, który bardzo dobrze się zna na wszystkich sprawach. Pomógł nam przy zachowku jak i przy rozwodzie.

Aniusiaaa1

Posty: 21

 
Najlepszym rozwiązaniem jest odnaleźć kogoś, kto się zajmuje nie wszystkim, a konkretnymi sprawami, bowiem wówczas jest to specjalista, który jest w stanie nam pomóc. Można wówczas wygrać swoją sprawę, a na tym nam niesłychanie zależy.

xacax

Posty: 9