targi ślubne

targi ślubne

Wybrałbym się z moją przyszłą żoną na Małopolskie Targi Ślubne - 7 i 8 listopada, Kraków. Jednak tak naprawdę nie wiem czego oczekiwać, mogę oczekiwać wysokiego poziomu czy jednak nie warto?

angola2

Posty: 10

 
Nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem chodzenia na targi, ale akurat na Małopolskie Targi Ślubne to w sumie warto się przejść.

johncena67

Posty: 11

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

Nwaah22

Posty: 21

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

Jermeri

Posty: 14

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

Piotr_21

Posty: 25

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

Oct714

Posty: 12

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

345_14

Posty: 17

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

DaNceR

Posty: 8

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

090913123

Posty: 15