Suknie ślubne

Suknie ślubne

Witajcie. Kompletuję kreację na ślub i wesele, no i póki co kupiłam buty...Akurat były w promocji i nie mogłam się powstrzymać. Teraz pod kątem tych butów szukam sukni, bolerka i welonu. W jakim salonie byście doradziły takie zakupy?

propek1

Posty: 8

 
Dla mnie to wybór sukni ślubnej i całej kreacji to była najtrudniejsza część przygotowań. Zdecydowanie! Dużo się nerwów najadłam, ale ostatecznie udało się znaleźć dobrą krawcową, która uszyła suknię zgodnie z moim pomysłem.

Iwona3

Posty: 12

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

Laleczka

Posty: 11

 
Ja bym chciała pójść w suknię mniej banalną, mniej klasyczną, może coś w odcieniu złotym. Co myślicie o takiej kolorystyce? Dobrze to będzie wyglądać?

syrena88

Posty: 8

 
W przypadku sukni to na pewno warto kupować w salonie, przymierzyć, a najlepiej zlecić na miarę uszycie. Nigdy w życiu bym internetowo nie zamawiała bez przymiarki, a wiem, że niektóre tak robią jeśli jest jakaś promocyjna cena itp.

wiesław11

Posty: 8

 
Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

Worms

Posty: 9

 
W przypadku sukni szytej na wymiar to się trzeba śpieszyć, z tego co wiem to zazwyczaj takie zamówienia są realizowane w terminie od 3 do 6 miesięcy, więc raczej nie jest to robota na tzw. ostatnią chwilę ;P

Dzidzia

Posty: 16

 
elizabethpassion.com/">elizabethpassion.com


Swoją suknię ślubną zamawiałam w salonie Elizabeth Passion w Koninie na Leszczynowej. Na stronie elizabethpassion.com można podejrzeć fotki z ich sukniami. Obsługa bardzo pomocna i przy tym konkretna. Weszłam, opisałam swoją wizję sukni i przedział cenowy jaki jestem w stanie zapłacić i pani szybko mi zaproponowała z miejsca kilka fasonów. Takie właśnie konkretne podejście lubię. Polecam!

wigry00

Posty: 12

 
Szeroki wybór sukien jest w salonie Elizabeth Passion w Krakowie na Długiej. Trochę już salonów zwiedziłam w poszukiwaniu tej jedynej, swojej, wyśnionej sukni, ale dopiero tutaj byli mi w stanie rzeczywiście zaprezentować co najmniej kilka modeli odpowiadających moim preferencjom, z których mogłam wybrać tę – naj. Salon jest elegancki, obsługa profesjonalna, pani dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę dobierając suknię na moją figurę.

imbertos

Posty: 10