Idealne miejsce na wesele

Idealne miejsce na wesele

Hej, mama niedługo osiemnastkę, moi rodzice wyprawiają przyjęcie zatem potrzebna jest mi duża sala, na której pomieszczą się moi znajomi i rodzina. Dzięki temu będę mogła zaprosić wszystkich moich przyjaciół. Nie mam pojęcia gdzie szukać Sali albowiem nigdy nie korzystaliśmy z niej.

Czekam na informacje, dziękuję.

Gargamel5

Posty: 25

 
Cześć, słyszałam, że dużo osób niesłychanie poleca salę www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

HalskiPL

Posty: 35

 
Witajcie, przyłączam się do tematu gdyż również mam problem ze znalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś olbrzymie przyjęcie wobec tego sala winna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i wobec tego poszukuję Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

piehoot

Posty: 30

 
Dzień dobry, poszukuje bardzo pilnie Sali, albowiem mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna lecz zarówno i zadbaną salę to bardzo p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym albowiem mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

BAsd7

Posty: 49

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu ponieważ liczę na to, iż ktoś poda niesłychanie fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Marta

Posty: 46

 
Cześć, słyszałam, że bardzo dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi bardzo ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, że pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odnalazłam wasze forum ;)

sokolasssty

Posty: 28

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niezwykle chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeżeli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niesłychanie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi właściwe miejsce. Będę niesłychanie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, które można umieszczać w komentarzach poniżej.

klotnikk

Posty: 28

 
Hej poszukuję domu weselnego bowiem niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być gigantyczna, bowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

Jareczkoww

Posty: 32

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali www.akacjowydwór.pl i niezmiernie wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeżeli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezmiernie gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia jedynie na tej Sali.

Smutnyjoe

Posty: 35

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje wesele i skorzystała z usług http://www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niesłychanie sporo ludzi. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, że naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niesłychanie prędko i bez zbędnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 33