Montaż wędek wysokiej jakości

Montaż wędek wysokiej jakości

Cześć, zastanawiam się powoli nad zakupem nowej wędki, ale ze standardowych modeli już rezygnuję na rzecz doświadczonej pracowni. Wolę zamówić coś konkretnego, pod rękę. Może macie podobne doświadczenia i jesteście w stanie wskazać człowieka, który zna się na swoim fachu.

Marioleczka

Posty: 2

 
Długość wędki zawsze dobierasz do terenu. Jak już zamawiasz to poproś, żeby ci optymalizowali do łowienia z brzegu i z łódki ewentualnie.

Bany07

Posty: 26

 
Najlepiej się uczyć na wędce dopracowanej w najwyższym stopniu, zamówionej, bo wtedy masz świadomość, że od wędki twój sukces już nie zależy, tylko przede wszystkim od techniki. To jest inna jakość łowienia jednak, jeżeli oczywiście zamierzasz bardziej rozwijać pasję.

Lupusx

Posty: 6

 
Wędka zamówiona to trwałość liczona w dziesiątkach lat najczęściej, więc to optymalny wydatek. Nawet, jak zapłacisz tego tysiaka to masz z głowy na lata.

Klaudi

Posty: 5

 
Już po pierwszym kontakcie z wędką spersonalizowaną wiesz, że to jest właśnie faktyczna jakość. Seryjna produkcja niestety nie zapewnia ci tego, czego faktycznie potrzebujesz. Każdy wędkarz ma trochę inny charakter, a jak zamówisz wędkę to wtedy dopiero możesz pracować nad osiągnięciem mistrzostwa w wybranym stylu. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Merliin

Posty: 24

 
Jestem zadowolony z wędki zamówionej w pracowni fishingcenter.com.pl. Doceniam przede wszystkim podejście prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Blank dynamiczny, czułość wędki ponadprzeciętna, wszystko śmiga płynnie. Dodatkowo kilka elementów ozdobnych zamówiłem. Jestem pasjonatem, to prawda i jednak taka wędka to chyba najlepszy prezent.

Warszawiak

Posty: 8

 
Na początku naturalnie testowałem wędki segmentowe, jednoczęściowe i teleskopowe. Zostałem przy jednoczęściowych, bo jakoś najbardziej mi leżą. Bardziej wytrzymałe i takie bym na twoim miejscu zamawiał.

Zbyszek

Posty: 10

 
Jak miałem „marketową” wędkę to ręka mi się strasznie szybko męczyła. Wziąłem od mistrza kij i nie mam już z tym problemów.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Do spinningu oczywiście możliwie najlżejsza wędka, bo nawet różnica kilku gram tak naprawdę ma znaczenie.

Wygodniś22

Posty: 18