imprezy integracyjne mazury

imprezy integracyjne mazury

Cześć, przyjmę wszystkie polecenia odnośnie organizacji regat żeglarskich na Mazurach w połączeniu z profesjonalną imprezą integracyjną.

R1P

Posty: 25

 
Miałem przyjemność uczestniczenia w regatach żeglarskich organizowanych przez blumania.pl. Dostaliśmy ratownicze zabezpieczenia, moja załoga przeszła szkolenie podstawowe, jacht był super zwinny. Jest duża różnica między regatami, a samym żeglowaniem. Regaty są dynamiczne, żeglowanie nudne dla większości osób, więc sam sobie odpowiedz na pytanie, co jest lepsze.

abardyt

Posty: 26

 
Lepiej zobacz, co pracownicy myślą o takiej formie integracji. Czasami jest duże zniechęcenie. Jeżeli już wynajmiesz jakąś firmę niech jej pracownicy przekonają twój zespół do atrakcji. Uwierz, że to działa.

E-GOista

Posty: 23

 
Aktywność na początku, a później relaks to najlepszy układ na imprezę integracyjną. Wiele badań branżowych potwierdza taką zależność. Ja bym ci proponował Mazury, jak najbardziej i sporty wodne plus tani nocleg, a tam ich nie brakuje. Jest dość duża konkurencja.

Diuszek45

Posty: 19

 
Trzy dni to idealny okres na imprezę integracyjną. Dłużej i krócej nie ma sensu. Ja lubię też szkolenia na wydarzeniach integracyjnych, które uczą czegoś porządnego no i oczywiście spotkania nieformalne, bo można naprawdę pogadać.

grzes3345

Posty: 30

 
Najlepszą ofertę na Mazurach związaną z turystyką wodną ma blumania.pl. Ludzie, którzy tam pracują wychowali się nad wodą, znają żagle, jak własną kieszeń. Moja firma zorganizowała z nimi jubileusz połączony z regatami żeglarskimi. Widać, że z głową wszystko zrobione, bezpiecznie, nikt się nie bał, nawet koleżanki, które tylko przed biurkiem siedzą :)

EpIon7

Posty: 14

 
Ja ze swojej strony polecam blumania.pl. Byłem na trzech imprezach integracyjnych, w tym na regatach żeglarskich. Moja firma zazwyczaj łączy profil integracyjny ze szkoleniowym, a Blumania sobie z tematem znakomicie radzi. Jak ktoś nie był na regatach to nigdy tego nie zapomni :)

Tenesy90

Posty: 21

 
Najlepiej wspominam dwie imprezy integracyjne, regaty żeglarskie na Mazurach i naukę jazdy konnej w ośrodku agroturystycznym na Podlasiu. Sporty wodne plus kontakt z naturą, to jest to.

Elllooo12

Posty: 30

 
Dobrze jest wybrać organizatora, który ma nie tylko doświadczenie w zarządzaniu imprezami integracyjnymi, ale też ma zmysł do marketingu. Znacznie lepsza wydajność wydarzenia.

XixIX

Posty: 23

 
Nowy zespół kompletowałem, a że mam trochę doświadczenia w regatach to wybraliśmy się z firmą blumania.pl na 3 dniową integrację. Powiem tak. Regaty żeglarskie od razu pokazują, kto ma łeb na karku. Trzy osoby później z grupy odpadły, a siedem zostało i działamy już od 3 lat razem, bez spięć :) Wystarczyło wskoczyć raz, a konkretnie na głęboką wodę, aby zobaczyć, kto jest kim.

Abyss

Posty: 15