Spływy kajakowe jednodniowe, polecicie kogoś?

Spływy kajakowe jednodniowe, polecicie kogoś?

Dzień dobry. Trafiłem na ofertę firmy, która organizuje spływy Krutynia. Czy uważacie, że powinienem wybrać jednodniowy spływ lub spływ kilkudniowy? Nigdy w nich nie uczestniczyłem.

Wielki Duch

Posty: 17

 
Brałam pod uwagę różne rodzaje wakacyjnych wypadów. Ale spływy kajakowe Krutynią miały najwięcej plusów i właściwie żadnych minusów. Trzeba przyznać, że oferty niektórych firm organizujących spływy potrafią szybko do siebie przekonać :)

Narcyzzz

Posty: 26

 
Krutynia i kajaki kojarzy mi się z firmą http://www.splywy.pl/krutynia/, która organizuje naprawdę perfekcyjne spływy kajakowe wielodniowe. Przekonaliśmy się o tym na własnym przykładzie i nie ma się naprawdę do czego przyczepić. Zwróćcie uwagę na ich atrakcyjną cenę spływu, a także liczbę zadowolonych klientów, bo ta przekracza naprawdę wszelkie wyobrażenia :-)

Mnicho56

Posty: 27

 
Wybierając Krutynię i kajaki, a właściwie pobyty, które są tam zorganizowane jeszcze nigdy nie miałem kłopotu z tym, aby moje wakacje nie były pełne atrakcji. Wybieram regularnie tą lokalizację i nigdy się nie rozczarowałem. Ponadto polecam spływy tutaj wszystkim znajomym.

Mariusz

Posty: 9

 
Czytałem już kilkukrotnie o tym, co ma do zaoferowania Krutynia i widzę, że są to przede wszystkim kajaki.

Przymierzam się do wybrania się w tą okolicę, więc przyznam, że na pewno Wasze porady będą dla mnie niezmiernie przydatne. Przynajmniej wiem, ile mogę wydać podczas spływu kajakowego, bo wcześniej byłam totalnie zdezorientowana w tym temacie.

aliboss

Posty: 14

 
Od dłuższego czasu Krutynia i kajaki kojarzą mi się mimowolnie :) To akurat popularne miejsce, w którym organizowane są zarówno krótsze, jak i dłuższe spływy kajakowe. Wspólnie z mężem i dziećmi uczestniczyliśmy w kilkudniowym spływie kajakowym. Polecamy!

zoferek

Posty: 21

 
Jeśli chcecie to mogę Wam nieco podpowiedzieć na temat tego, co powinniście wziąć, gdy przedmiotem Waszego zainteresowania stały się spływy Krutynią. Mogę przedstawić Wam niezbędnik, który za każdym razem pakuje przed wyjazdem na spływ kajakowy. Na pewno macie podobnie.

dmanuss

Posty: 24

 
Mam wrażenie, że spływy kajakowe Krutynią to znakomity sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Czytam Wasze opinie i utwierdzam się w przekonaniu, że będzie to idealny wybór na spędzenie wolnego od pracy weekendu. Obecnie wspólnie z dziewczyną zamierzamy wybrać organizatora spływu, w którym weźmiemy udział :)

Może się spotkamy :)))

Damiano

Posty: 28