Sklep wędkarski warszawa, znacie jakiś ?

Sklep wędkarski warszawa, znacie jakiś ?

Witam.

Czy ktoś próbował woblerów ze sterem. Z czym to się je? Czy są one lepsze od tych bez steru? Jak coś możecie podać jakieś konkretne cacka.

Fanatyk

Posty: 11

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, ale nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

Mmatckhew

Posty: 32

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie pozyskasz odzież, która usprawni wędkowanie. Nie ulega wątpliwości musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

Acclaim

Posty: 19

 
A ja myślałem o otworzeniu swojego własnego interesu sklepu wędkarskiego. Pasjonuję się wędkarstwem od dawna i dlaczego by nie skorzystać z potencjału wiedzy i doświadczenia. Zastanawiam się jednak nad przychodami.

Reeflexes

Posty: 38

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

Pipek56

Posty: 34

 
Ja również szukam dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

Januszek

Posty: 17

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, natomiast sporo z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Zwłaszcza z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

Arsenist00

Posty: 15