Ceny tłumaczeń, gdzie się udać ?

Ceny tłumaczeń, gdzie się udać ?

Dzień dobry. Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno cennik tłumaczeń, bowiem wygląda na to, że będę musiał przetłumaczyć sporo dokumentów. Ile to tak naprawdę kosztuje?

missioo

Posty: 10

 
Kilkukrotnie wpisywałem w wyszukiwarkę frazę tłumaczenia cennik i na praktycznie każdej stronie spotykałem się z innym cennikiem.

Dla formalności dodam, że porównywałem ceny tłumaczeń z konkretnego języka, aby moje porównanie było bardziej miarodajne :)

Wu

Posty: 25

 
Sam niedawno pytałem o cennik biuro tłumaczeń, ale nie uzyskałem odpowiedzi przez e-mail. Dopiero, gdy do nich zadzwoniłem otrzymałem odpowiedź, że wszystko zależy od rodzaju dokumentu i ilości stron. Akurat mam kilkanaście stron do przetłumaczenia z języka angielskiego, więc wybór tłumaczy mam dość spory.

alek45

Posty: 27

 
Zaskoczyły mnie ceny tłumaczeń, z którymi spotkałem się w ofercie biura http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Druga sprawa to fakt, iż potrafią oni podejść w indywidualny sposób do tłumaczenia, które jest nam potrzebne. Ze mną został ustalony termin wykonania tłumaczenia, który został dotrzymany. Polecam serdecznie wszystkim!!!

cezar

Posty: 17

 
Zgadzam się z Wami, że ceny biur tłumaczeń mogą okazać się za wysokie, jeśli ktoś potrzebuje regularnie wykonywania takiej czynności. Ale, jeśli okazjonalnie musimy przetłumaczyć jakiś dokument to koszty nie są jakieś zatrważająco wysokie.

Nie ma co narzekać.

Gosienka54

Posty: 21

 
Mnie także niedawno interesował cennik tłumaczeń. Trochę zdziwiłem się, że wiele firm nie podaje tak kluczowej informacji na swojej stronie internetowej lub jej wcale nie posiada. Z drugiej strony takie biura raczej nie narzekają na brak pracy, więc nie starają się o oto, aby jakoś specjalnie zabiegać o klienta.

Grosek45

Posty: 19

 
Wielokrotnie pytałem o cennik biur tłumaczeń, ale czasami otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, że były to mocno nieaktualne dane, bo jasne jest, że stawki poszły w górę.

D.N.O.

Posty: 12

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, jakie przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie niezwykle ucieszyło.

mmmm56

Posty: 17

 
Z mojego punktu widzenia cennik tłumaczeń potrafi być niesamowicie zróżnicowany.

Olbrzymie znaczenie ma fakt, w jak gigantycznym mieście szukasz biura tłumaczeń. Gigantyczne miasto to spore koszty, choć w małych miastach może istnieć także np. jedno biuro, jakie będzie drogie.

Jasio234

Posty: 17

 
Ceny biur tłumaczeń uzależnione są od typu dokumentu, a także języka, z którego chcemy go przetłumaczyć. Na ogół przetłumaczenie dokumentu na język polski jest tańsze niż na obcy język, o czym przekonałam się z własnego doświadczenia. Na priv mogę polecić jakieś dobre biuro tłumaczeń, bo korzystałam już z kilku w naszym mieście.

Czasami ważny jest czas :)

Marioleczka

Posty: 21