pęknięta szybka w Iphonie

pęknięta szybka w Iphonie

Mam pajączki na ekranie iphone i zastanawiam się, czy to jest już podstawa do profesjonalnej diagnostyki? Boję się, że może dojść do uszkodzenia ekranu, modułu wyświetlacza całego. Co doradzacie w takim przypadku? Będzie się opłacało to naprawiać?

Krzyś3232

Posty: 1

 
Właśnie z szybką jest ten problem, że z czasem może wpłynąć na cały moduł wyświetlacza, albo jeszcze się uszkodzenie pogłębi i będzie zbyt kosztowne, żeby ruszać. Im szybszy serwis, tym lepiej z reguły.

Yuri20

Posty: 9

 
W iphone 12 PRO naprawiałem zbitą szybkę, a szukałem, co robić przez
https://applemobile.pl/naprawa-zbitej-szybki-iphone-12-12-pro-12-mini-12-pro-max-serwis-iphone-szczecin/ i to najlepszy materiał, jaki znalazłem na ten temat, który krok po kroku przeprowadza przez diagnostykę, a później dalszy serwis. Nie ma sensu ryzykować, bo można sobie uszkodzić cały moduł wyświetlacza, jeżeli szybko nie wyślesz do serwisu. Najczęściej i tak trzeba to wymienić całościowo, ale profesjonalny serwis to zaznaczy. Nie narażą Cię na pewno na większe koszty niż jest to niezbędne do odzyskania użyteczności urządzenia. 180 dni gwarancji robi wrażenie. Tylko specjaliści pewni swoich umiejętności coś takiego proponują na rynku.

Wertastable

Posty: 10

 
Niektóre smartfony mają wady fabryczne po pewnym czasie i tego raczej nie przeskoczysz. To loteria i z tego powodu warto mieć kontakt do serwisu.

jonek91

Posty: 7

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

ciarex

Posty: 3

 
Nic samodzielnie nie kombinuj z naprawą, tylko od razu do nich wysyłaj. Akurat się specjalizują, marka Apple głównie, wszystkie urządzenia, w tym najnowsze technologie.

Yuri20

Posty: 21

 
Pewnie i tak cię czeka wymiana całego modułu ekranu, jeżeli już plamy są, albo utrata płynności działania. Ogólnie to można wszystko zrobić i to w normalnej cenie, ale pod warunkiem, że się zgłaszasz do wyspecjalizowanego serwisu.

Yuri20

Posty: 8

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

Oct714

Posty: 11

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

Komimya

Posty: 2

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

dorotka55

Posty: 20