kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

Słyszałem, że można sprawdzić poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

100%UP

Posty: 2

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

namok

Posty: 4

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

alxiss

Posty: 3

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

100%UP

Posty: 7

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Nikuś32

Posty: 4

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

Grażyna12

Posty: 42

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, ale zaoszczędzimy sporo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Yuri20

Posty: 4

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, natomiast zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie znaczy tutaj niesłychanie spore zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

JasioJasio

Posty: 5

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

kamel

Posty: 39

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Kowalski

Posty: 3