nietypowe prezenty handmade, poszukuję

nietypowe prezenty handmade, poszukuję

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest mnóstwo stron, ale może polecacie jakąś konkretną?

Dobruśw90

Posty: 5

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być naprawdę oryginalne. Najlepiej jest, abyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeśli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

Pozycjonuszek

Posty: 24

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest bardzo zadowolony z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje różne maskotki.

Piotr_21

Posty: 21

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Dużo ludzi ogłasza się na przeróżnych stronach internetowych i wykonują rzeczywiście zadziwiającą robotę.

namedal6

Posty: 4

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

ajhhopek

Posty: 23

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

namok

Posty: 7

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Fanatyk

Posty: 7

 
Mojej koleżanki dziecko zarówno uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, iż dzieci realizują swoje projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Wacław

Posty: 5

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

gregcie@

Posty: 17

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Fanatyk

Posty: 2