wizytówki Lubin, proszę o pomoc

wizytówki Lubin, proszę o pomoc

Kto tworzy banery reklamowe w Lubinie i ma w tym olbrzymie doświadczenie? Wymaga pomocy na już, wobec tego dajcie znać, kto może się tym zająć. Chce się reklamować w kilku miejscach w mieście i zależy mi, na jakości banerów.

Robuś

Posty: 2

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

TomekK

Posty: 3

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem bardzo zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Następnie zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do dzisiaj, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

Tatusiekk

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem niezwykle zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Potem zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do dziś, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

Cybooor

Posty: 6

 
Najlepiej zgłosić się do fachowej agencji reklamowej w Lubinie i porozmawiać o swoich potrzebach. Istotne będzie to, czym się zajmują i którą mają wizję naszej firmy. Reklama jest niesłychanie konieczna, bo w ten sposób dotrzemy do większej liczby klientów.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, która oferuje packaging i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/packaging. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

JasioJasio

Posty: 5

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

labuh

Posty: 6

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, natomiast trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, iż bez kłopotów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

gregcie@

Posty: 9