producent garaży przenośnych Węgry, polecicie ?

producent garaży przenośnych Węgry, polecicie ?

Znacie może jakiegoś producenta garaży przenośnych, który obsługuje Europę? Głównie chodzi mi o rynek węgierski, bo teraz tam mieszkam. U siebie na miejscu nie mogę znaleźć nikogo solidnego i taniego.

BBGGRR2

Posty: 1

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

labuh

Posty: 4

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, albowiem wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, iż łatwa konstrukcja jest tańsza niż ta, jaka ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Wojciech24

Posty: 13

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od niezmiernie dawna i mają same niezmiernie pozytywne opinie.

Lupusx

Posty: 4

 
Robiłem sobie kalkulacje i rzeczywiście taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, iż przygotowują własne projekty, ale można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, wobec tego należałoby z nimi współpracować.

aliOner

Posty: 8

 
U nas bardzo dobrze spisuje się model podwójnego blaszanego garażu, dlatego polecam złożyć takie zamówienie. Firma przyjechała do nas pod Budapeszt i tam wszystko zamontowała. Według mnie jest to najlepsza usługa, z jakiej korzystałem i polecam taką firmę.

Niciuśś98

Posty: 4