Szafy wnękowe na zamówienie, gdzie zamówić

Szafy wnękowe na zamówienie, gdzie zamówić

Jak drogie są projekty mebli na zamówienie. Chcę zrobić mebelki do dziecięcego pokoju, który jest mały i chcę żeby to wszystko profesjonalnie wyglądało.

dropss

Posty: 18

 
Jak szukasz tanich mebli na zamówienie to właśnie materiał decyduje o cenie. Płyta melaminowa jest najtańsza. Stosunkowo droższy i trwalszy jest fornir z cienką warstwą drewna.

Szkolaa24

Posty: 21

 
Pewnie trudniejsze do zaaranżowania miejsca typu poddasze kosztują drożej, Chodzi przecież o dobry projekt. Ale meble na zamówienie są dla takich pomieszczeń bezcenne.

Złoty

Posty: 17

 
Do wyceny projektu na mebli na zamówienie, jak nie bardzo znasz się na rzeczy to najlepiej umówić się z gośćmi z firmy. Przyjadą, podpowiedzą, ocenią i zrobią wstępną wycenę, za to raczej nie płacisz. Dopiero po gotowym projekcie robią ostateczną wycenę.

Blitz55

Posty: 19

 
Wybudowaliśmy z mężem dom teraz go wykańczamy. Nie widzimy innego rozwiązania, jak meble na zamówienie. Chcemy postawić na jakość na lata. Kuchnię mamy za 6 tysięcy, tyle wyszło razem z jadalnią, oczywiście nie mówię o sprzęcie, tylko samych szafkach.

xacti

Posty: 12

 
Pewnie trudniejsze do zaaranżowania miejsca typu poddasze kosztują drożej, Chodzi przecież o dobry projekt. Lecz meble na zamówienie są dla takich pomieszczeń bezcenne.

klotnikk

Posty: 27

 
Niby rattan jest trwały, ale jak robisz sobie szafę za kilka tysięcy to ja bym nie ryzykował. A szafy wnękowe na zamówienie mają teraz tyle możliwości, jeśli chodzi o materiał, że jest w czym wybierać. Ja córce do pokoju zrobiłam grafikę na drzwiach szklanych. Bombowo to wygląda. Pozdrawiam.

anna_00

Posty: 18

 
Ja zdecydowałem się na szafy wnękowe na zamówienie na http://www.meble-martex.pl. Naprawdę jestem zaspokojony, bo moje poddasze było uciążliwe do adaptacji.

johncena67

Posty: 12

 
Oczywiste jest, że za taniochę nic mieć nie można. A meble na zamówienie się cenią. Dostajesz jednak dzięki takiemu rozwiązaniu to, co chcesz. Masz czynny udział w tworzeniu projektu itd. Osobiście taki układ mi pasuje. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów.

maciejuuu1

Posty: 28

 
Z pewnością odradzam wąskie półki, nigdy nie da się w nich utrzymać porządku. Lepsze będą szersze i wysuwane kosze. Na stronach firm z szafami wnękowymi na zamówienie można zrobić sobie wizualizację. Pozdrawiam i życzę udanego zamówienia.

Black_Riot

Posty: 2