Baltic Sail ??

Baltic Sail ??

Witam, chce obejrzeć fotografię Baltic Sail, jednak nigdzie nie mogę odnaleźć. Może jesteście w stanie polecić mi jakąś konkretną stronę internetową z fotografiami?

przemek55

Posty: 1

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

gregbard

Posty: 17

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

GreenTO

Posty: 3

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym na nieszczęście nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze przepiękne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Sagerrak

Posty: 10

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Robuś

Posty: 4

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, iż was nie było. Jednakże wydaję mi się, iż można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

090913123

Posty: 13

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super zdjęcia z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od kilku lat.

wieszdo87

Posty: 6

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Acclaim

Posty: 17

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

marek

Posty: 13

 
Powiem Ci, że piękna jest parada żaglowców. My z całą rodzinę jeździmy nad może, aby widzieć to na żywo. Jednak jeśli nie mogłeś być zawsze możesz wejść na tę stronę inetrentową https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Zobaczysz tam pełno świetnych fotografii.

Kitas

Posty: 11