wypełnianie mat sportowych

wypełnianie mat sportowych

Zastanawiam się jakie obecnie są nowoczesne metody na wypełnienie mebli i przygotowanie materacy. Regularnie pojawiają się w tym zakresie jakieś nowe materiały, które są promowane i tak się zastanawiam jak to obecnie wygląda, jakie propozycje są dostępne w sprzedaży, by faktycznie coś sensownego w trakcie produkcji u siebie wykorzystywać.

Damiano2

Posty: 1

 
Faktycznie jeśli chodzi o piankę z wtórnego spieniania to przede wszystkim materiał, który świetnie się sprawdza do zabezpieczenia przesyłek. Wytrzymały, elastyczny, dobra jakość a jednocześnie produkt eko i przy stosunkowo niskich kosztach jeśli chodzi o jego ewentualne pozyskiwanie. Dlatego pod tym kątem świetnie się sprawdza.

zenek744

Posty: 5

 
Ciekawą propozycją jak dla mnie jest pianka wtórnie spieniona, którą oferuje między innymi firma Rebondex (https://rebondex.pl/pl). Możesz się z tą propozycją zapoznać, produkt u nas jeszcze nowy, ale trochę ta świadomość się pojawia i wydaje się, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że coś takiego się pojawia. Dlatego również jeśli chodzi o możliwości wykorzystywania tego produktu to wypada to coraz lepiej.

wiesław11

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o piankę PUR to powoli ten rynek rośnie zarówno jeśli chodzi o izolację tym materiałem jak i też rosnące zainteresowanie także jeśli chodzi o recykling pianki. Więc w tym względzie na pewno warto się będzie tematem zainteresować i zobaczyć jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o ten materiał, który z recyklingu powstaje. Można bowiem coraz częściej słyszeć o jego dość szerokim wykorzystywaniu.

Anno Domini

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o piankę z wtórnego spieniania to wydaje mi się, że obecnie właśnie zainteresowanie nią rośnie pod kątem wykorzystywania jej jeśli chodzi o wypełnienie mebli. I w tym charakterze staje się właśnie taką propozycją, która budzi spore zainteresowanie. Natomiast jeśli będziesz chciał masowo to wykorzystywać to musisz mieć kogoś kto takie większe ilości będzie w stanie dostarczać.

JasioJasio

Posty: 4

 
Jeśli będziesz chciał stosować piankę wtórnie spienioną na większą skalę to koniecznie musisz szukać kogoś kto będzie w stanie ten produkt w odpowiedniej ilości dostarczyć a z tym faktycznie może być różnie, bo to jeszcze rynek, który można powiedzieć, że u nas ma charakter raczkujący, dlatego można się dopiero spodziewać, że ilość pianki w obiegu będzie rosła.

DaNceR

Posty: 5