place zabaw

place zabaw

Czy możecie się podzielić ciekawymi pomysłami na zagospodarowanie ogrodu bardziej z myślą o dzieciach? Dajcie znać, jakie rozwiązania u siebie wprowadziliście i czy się w ogóle sprawdziły?

Yuri20

Posty: 1

 
Dla większego spokoju wstawiliśmy z mężem na podwórko plac zabaw z katalogu https://woodlit.pl/place-zabaw/. Zostawiam kontakt, bo duży wybór i to idzie bezpośrednio od producenta. Pełna certyfikacja. Największa zaleta, że masz kilka chwil wolnego dla siebie, a dzieci zdążą się wymęczyć i później inaczej atmosfera w domu wygląda. No i u nas syn planuje sobie samodzielnie rozrywkę. Bawi się już od dawna i nie było przypadku kontuzji, czy przypadkowego wysunięcia elementu. Konstrukcja wygląda stabilnie.

beata77

Posty: 16

 
Pytanie, czy samodzielnie złożysz, czy zlecisz. Samodzielnie to taniej wychodzi, a można sobie bez większych problemów poradzić. Instrukcja jasno wyjaśnia temat.

Odi

Posty: 15

 
Właśnie nie tylko place zabaw od nich polecam https://woodlit.pl/place-zabaw/, ale też peryskopy, kierownice, bujaki i drabinki do rozwoju fizycznego u dzieci. Mój syn miał trochę problemów ruchowych, dlatego postanowiłem stworzyć mu środowisko, w którym poczuje się swobodnie i będzie miał, gdzie zaprosić kolegów. Świetna zabawa latem, ale nie tylko. Można kombinować, częste promocje, poskładają na życzenie na Twoim podwórku. Wystarczy poprosić przy dostawie.

mnichu66

Posty: 2

 
Też mam z tej serii plac zabaw combo, najbardziej rozbudowany. Myślę, że spokojnie dla 5-6 młodych osób, a dla dwójki to super atrakcja, bo mają płynność zabawy i przeskakują z miejsca na miejsce :) Poza tym cały plac zabaw w ładnej kolorystyce, bardzo naturalny, z drewna.

Madzia

Posty: 8

 
Właśnie rodzice moim zdaniem nie dają dużej samodzielności dzieciom, albo matki ciągle poprawiają dzieci na drabinkach, ciągle się boją. A dziecko powinno sprawdzać i testować, co może zrobić. Takie place zabaw to właśnie idealne narzędzie wychowawcze.

Lupusx

Posty: 13

 
Teraz jest plaga otyłości u dzieci. Na wychowaniu fizycznym nikogo nie ma, każdy ze zwolnieniami. Plac zabaw to chociaż minimalna szansa, żeby utrwalić pozytywne nawyki sportowe i jakoś wymusić integrację.

grzes3345

Posty: 11

 
Wiem, że https://woodlit.pl/place-zabaw/ robią place zabaw do samodzielnego montażu przez klienta. Dostajesz instrukcję, a nawet możliwość dokupienia specjalistycznej nawierzchni. Paleta kolorów bogata, więc możesz dopasować wszystko do aranżacji nieruchomości. U mnie syn z kolegami praktycznie ciągle przesiadują na placu zabaw. Wydzieliłem w takim miejscu, że mają nieco więcej prywatności, nikt nie przeszkadza w zabawie. W cieplejszych dniach świetna sprawa i zawsze to coś innego niż siedzenie całymi dniami przed komputerem.

Mikusińska

Posty: 39

 
Fajne place zabaw widziałem https://woodlit.pl/place-zabaw/ i od razu zamówiłem. Możesz, albo samodzielnie poskładać, albo zlecić ich ekipie. Podchodzą dość elastycznie do potrzeb klientów i szybko realizują zamówienia. Plac zabaw otrzymałem w całości w tym samym tygodniu po zgłoszeniu. Poza tym masa ciekawych inspiracji dla dzieciaków. Jeżeli masz niezagospodarowane podwórko i brakuje pomysłów na wykończenie to gorąco polecam plac zabaw.

TomekK

Posty: 17

 
Też nie podoba mi się idea, że dzieci siedzą cały czas przed komputerem. Doskonały pomysł i fajna dyskusja. Właśnie takiego elementu mi brakowało.

Phylu

Posty: 4