dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Wasuwa

Posty: 1

 
Lepiej wydać i zapomnieć o problemie niż bujać się pół życia z powracającym bólem, albo brakami wizerunkowymi. Tak szczerze mówiąc drogie leczenie stomatologiczne to robisz prawdopodobnie raz w życiu. Później wystarczy tylko regularnie się kontrolować.

Kizakkk

Posty: 12

 
Przygotuj się solidnie do wywiadu i powiedz w ogóle, o co Ci chodzi, bo masz teraz na rynku masę uzupełnień. Czy ceramiczne, czy kompozytowe, czy może w perspektywie implanty, do tego w jakiej technologii? Nie tak łatwo wybrać szczerze mówiąc.

Meryk87

Posty: 5

 
Na leczenie stomatologiczne, a nawet na jakąś wizytę kontrolną, adaptacyjną nigdy nie jest za późno tak naprawdę. Po prostu idź i poproś o opracowanie szczegółowego planu leczenia wraz z rozpisaniem cennika. Bardzo przydatna sprawa.

Black_Riot

Posty: 2

 
Najpierw niestety trzeba naprawić podstawowe ubytki, lepiej zadbać o dziąsła, a później pomyślisz nad poważniejszymi zabiegami.

anna_00

Posty: 19

 
Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

TomekK

Posty: 5

 
Kontrola raz na pół roku nie zaszkodzi. U nich jeszcze tanie kontrole, lekko ponad 100 złotych, a możesz właściwie na lata zaplanować leczenie. Za kilka tysięcy złotych dużo się zrobi w tym momencie.

EQP

Posty: 5

 
Widziałam ludzi z zaniedbanymi zębami to nie zamierzam tego samego przechodzić. Trzeba się na cudzych błędach uczyć tak naprawdę.

Black_Riot

Posty: 10

 
Robiłam odbudowę protetyczną pojedynczego zęba. Wybiłam po prostu część na treningu. Ciężar mi przeskoczył na zęby i musiałam się pilnie zgłosić po pomoc. Całe szczęście nie kosztowało mnie to całych oszczędności. Miałam szczęście, bo trafiłam pod opiekę stomatologa w https://kse.dental/. Akurat łączą stomatologię z zabiegami medycyny estetycznej. Dość popularna sprawa teraz. Robią właściwie wszystko, a przed rezerwację polecam sprawdzić ich dotychczasowe metamorfozy uśmiechu, bo bardzo fajnie to się prezentuje.

Serduszko4

Posty: 2

 
No właśnie trochę mi brakowało poleceń dobrych stomatologów w Toruniu, dlatego tym bardziej dziękuję. U mnie też spore zaniedbania, ale widzę, że nie trzeba się tym specjalnie przejmować.

Phylu

Posty: 2