Beskidy Żywiecki, szukam

Beskidy Żywiecki, szukam

Interesuje mnie wszystko o Beskidzie i okolicach. Znacie jakąś stronę internetową, która jest poświęcona temu tematowi?

Madzia

Posty: 1

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich naprawdę nie brakuje i każdy z tego będzie bardzo zadowolony.

Hymnny4

Posty: 4

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

Aniusiaaa1

Posty: 21

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które warto pokazać swoim dzieciom.

Dzidzidek

Posty: 7

 
Polecam przejrzeć sobie fotografie z Kotarz na stronie https://kochambeskidy.pl/beskidy-na-weekend-brenna-holcyna-hala-jaworowa-oraz-kotarz/. To nadzwyczajna kompozycja, jaka zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te fotografie i to, co się na nich znajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

zooazool

Posty: 11

 
Mnie się podoba w tym regionie, bo można znaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz z trudem. Pożądane byłoby bez wątpienia wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bo odnajdziemy tam mnóstwo interesujących informacji.

WF2015

Posty: 10

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, które są wyjątkowe.

Bhapo

Posty: 8