gdzie kupić fajne koszulki

gdzie kupić fajne koszulki

Tak szczerze mówiąc to bardzo ciężko mi znaleźć jakościowe koszulki dopasowane do sylwetki, po prostu wygodne. Nienawidzę chodzić w niedopasowanych, albo zbyt ciasnych, a nawet po rozmiarówce ciężko trafić. Macie na to jakieś sensowne rozwiązanie?

Black_Riot

Posty: 1

 
Świetne kolekcje koszulek. Dziękuję za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. No i opłacało się założyć temat ;)

Marioleczka

Posty: 4

 
Mężczyźnie nie trzeba wielu ciuchów, żeby udoskonalić wizerunek i to jednak nasza duża przewaga, więc warto wydawać na porządne rzeczy.

Zeetttt2

Posty: 6

 
Jeszcze możesz koszulki przechowywać w pokrowcu. Mam taki lżejszy i faktycznie więcej wytrzymują. Czasami długo nie nakładasz czegoś to warto solidnie złożyć, obłożyć lekkim materiałem. Będzie mniej problemów z późniejszym odświeżeniem.

miaziol

Posty: 3

 
Sieciówki, jak zauważyłem przekręcają tabele rozmiarów. Przyzwyczaisz się do czegoś, kupujesz w ciemno, a się okazuje, że ubranie za małe :) Już nigdy więcej, tylko spersonalizowane zamówienie w szwalni. Nic innego tak naprawdę nie ma sensu pod kątem jakościowym.

Madzia

Posty: 5

 
Trzeba taki materiał dobierać, żeby skóra oddychała. Jednak człowiek pochodzi trochę to się zaczynasz pocisz, a dobra bawełna prawidłowo wentyluje. Nie ma sensu się ubierać w sztuczne ciuchy, mocno nasycone poliestrem. To prawdopodobnie najgorszy wybór.

derums3

Posty: 5

 
Jeszcze zwróć uwagę na warunki prania. Nie można złamać w żadnym wypadku. Niektóre proszki i płyny masz z przeznaczeniem pod konkretny rodzaj materiału, więc warto przy okazji się zainteresować jakością pielęgnacji zakupionej odzieży.

tasdefleja

Posty: 3

 
Podaj swoje rozmiary w https://easetailored.com/ i zamów sobie koszulkę na próbę. Gwarantuję, że już więcej do sieciówek nie wrócisz. Świetnie wykończone mają kołnierzyki, w różnych stylach. V-necka polecam, bo poprawia sylwetkę wizualnie, rośniesz w oczach :) Wysokiemu kumplowi poleciłem kilka miesięcy temu to szalał ze szczęścia. W końcu pasują mu rękawy, a tak ciągle w ciasnych chodził :)

debra76

Posty: 6

 
No nie ma sensu się oszukiwać, ale polski rynek zalewają ubrania azjatyckie, szyte z reguły na niskich mężczyzn. Tam nieco inaczej podchodzą do jakości, przecież to jasne. W Polsce zamawiasz, od szwalni i masz spokój na wiele sezonów. Co jest lepsze?

Kitas

Posty: 8